O naší restauraci TOP Benecko

01.10.2020

Nemovitost jsme koupili těsně před Vánoci v roce 2017 ve špatném stavu. Hotel TOP byl postaven okolo roku 1980 pro účely podnikové rekreace státního podniku Strojtex. Podnik se soustředil na vývoj a výrobu zařízení určených pro jutařský a lnářský průmysl a přádelny bavlny.

Po revoluci hotel střídal majitele, kteří jej bohužel neprovozovali, ale pronajímali dále a nájemci do nemovitosti neinvestovali tolik, kolik bylo pro udržení třeba.

Díky vstřícnému jednání majitele při prodeji budovy, díky pomoci České spořitelny a za pomoci mnoha kamarádů a známých jsme hotel začali opravovat.

Celá nová střecha, opravit rozvody vody, topení, koupelny, pokoje, podlahové krytiny... no a hlavně kuchyně.

Synonymem hotelu ProFamily TOP Benecko je totiž výborná kuchyně a pohoda.

Hotel TOP to je zábava pro děti - relax pro rodiče.

Naše kuchyně v restauraci TOP Benecko

Každé vaření začíná surovinami.

Rádi se potkáváme s menšími lokálními pěstiteli a chovateli, kteří nám poskytnou to nejlepší ze své produkce. Většinu farem sami pravidelně navštěvujeme. Jde nám o budování přátelského vztahu dodavatel - odběratel.

Vaříme bez zbytečných příměsí, polotovarů a potravin a jídla připravujeme podle tradičních receptur se snahou převést je do moderní prezentace a tak, aby dokázala překvapit.

Naše kuchyně v TOPu je Vám otevřena. Přímo z restaurace můžete sledovat čilé dění v kuchyni. 

Restaurace TOP Benecko

Moderní kuchyně, čerstvé a kvalitní suroviny, dobrý servis a atmosféra, která je skutečně pro každého. Díky otevřené kuchyni vidíte, jak Vaše jídlo rukou kuchařů vzniká.

Restaurace umožňuje připravit tabuli od 4 do 80 osob uvnitř. Venkovní terasa zvýší kapacitu na 120 osob pro Vaši oslavu, svatbu či firemní akci.

Pokud si přejete soukromí, poskytneme Vám uzavřený salonek až pro 40 osob.

Suroviny jsou denně čerstvé.

S kvalitními přísadami naši skvělí kuchaři dokáží kouzla. Vaříme si vlastní zmrzlinu, využíváme lokální suroviny s jasným původem.

Svůj den můžete začít u nás již snídaní.